Articol nou Scapa de Anemie cu Acest Remediu Natural Uimitor

RETETA CONTRA RACELII si Anemiei:Ingrediente:

– 400 de grame de miere

– 50 grame de seminte de urzica

– 2 lamai

– 100 grame de migdale nesarate

Mod de preparare:

– Zdrobiti migdalele si macinati-le fin.

– Stoarceti cele doua lamai si colectati sucul

– Intr-un castron mare se amesteca toate ingredientele, mierea, semintele de urzica, sucul de lamaie si migdalele.

– Se amesteca tot continutul foarte bine, apoi se toarna intr-un borcan de sticla cu capac, si se pastreaza la frigider.

Cum se consuma:

– Consuma-l de 3 ori pe zi, de preferinta inainte de mese.

– Rezultatele se vor vedea dupa 2 saptamani de utilizare.Scapa de Anemie cu Acest Remediu Natural UimitorTo: Avram Craciun <craciunavram>, Angelo Gabellus <angelogabellus>, Nicoara Andreea <andreea_dutzy>, Salagean Ana <ana.salagean>, "alexandru.staici" <alexandru.staici>, Abalasei-Donosa Constanta <donosa_constantin>, "adrianstana1962" <adrianstana1962>, Anastasescu Ingrid <ingrid.anastasescu>, Angela Petrescu <angelap>, Anca Gogu <ancagogu>, "avocatclonda" <avocatclonda>, "dorinamicula" <dorinamicula>, Liorean Gheorghe Banciu <lioreanbanciu>, Mut Liviu <mutliviu40>, Serb Marcel <marcel.serb>, Vasile Barea <vasile.barea>, Salvina Pasca <pascasalvina>, Ramona Gancea <ramona_frro>, Codrut Stan <codrut.stan>, Elena Iuga <elenaiugaesq>, Elena Iuga <elenaiugaesq>, Benea-jurca Ioan <ibeneajurca>, Nicolae Rusalin Sicoe <rusalin_sicoe>, LUTU Crisan <lutucrisan>, Pliuta Corneliu <cpliuta.p>, Cristea Daciana <daci_cristea>, "cristi.cristescu" <cristi.cristescu>, Cristina Iuga <cristinaiuga>, "opreagianina" <opreagianina>, Victor Bercea <vbercea>, Vasile Iuga <dvodapromm>, Palievici Mirela <mirela_ioana2000>, "elena.codrin" <elena.codrin>, Gh Em <mari.emil>, Bogdan Gancea <bogdan_g81>, Miron Teodor <doru.td48>, "nicobudea" <nicobudea>, GLIGOR DORIN OLIVIU <doringligor>, Gheorghe Gavrila Copil <gheorghegavrilacopil>, "ioan.socol" <ioan.socol>, "florina.memetea" <florina.memetea>, Sevastian Balescu <sevastian>, "robert_palievici" <robert_palievici>, "Mgs273 ." <mgs273>, Luiza Volf <luiza_volf>, Nicolae Muresan <muresannicolae29>, Muresanu Stefan Lucian <lucian.muresanu>, Iancu Marcel <iancu.marcel>, Nicolae Nicoara <nnhpoezia>, Doroftei Petru <ing_doroftei_petru>, "albalux" <albalux>, "bradprim" <bradprim>, Leontina Prodan <leontinaolah>, Vasile Cristescu <cristi.cristescu55>, Violette Chereches <pffcherechesviolette>, Gena Halic <genahalic>, "DrOlga M. Lazin" <olgalazin>, Fugaru Nicolae <fugarunicolae>, Marcel Jakobi <marceljakobi>, "alexandru.cordos" <alexandru.cordos>, Darabant Ioan <darabantioan>, "cristinamaria.galea" <cristinamaria.galea>, Condor Ioan <prof_ioan_condor>, Iuga Cosmin <cosminel2003>, Vasile Onaca <v.onaca>, Buhai Gelu <gelubuhai>, "gabi.trifu" <gabi.trifu>, Fenesi Daniel <dfenesi>, Bora Mirela-mihaela <mirelabora>, Lia Vana <liavana10>, Voicu Elena-Veronica <elenavoicu2003>, Raluca Gligor <raluca.gligor>, "gemmap" <gemmap>, "mireladanciu" <mireladanciu>, Voican Marin <voicanmarin>, Marcel Hutusoru <m_hutusoru>, Traian Bodea <traian_bodea>, Gruieţ Elena Cristina <avocatcristinagruiet>, Adrian Mazanec <mazanecadrian>, Erika Jimenez Jimenez <ioanjavier>

On Tuesday, March 10, 2015 2:38 PM, Lupul Dacic <comment-reply> wrote:

Lupul Dacic posted: "Cristian Iacov

Te simti extenuat in ultimul timp? Ti se pare ca iti este foarte greu sa te concentrezi? Esti mereu racit? Toate acestea sunt simptomele anemiei, o problema care apare atunci cand celulele corpului nu sunt suficient de bine oxigenate.

"

Respond to this post by replying above this line

Articol nou pe Lupul Dacic

Scapa de Anemie cu Acest Remediu Natural Uimitor

by Lupul Dacic

Cristian Iacov Te simti extenuat in ultimul timp? Ti se pare ca iti este foarte greu sa te concentrezi? Esti mereu racit? Toate acestea sunt simptomele anemiei, o problema care apare atunci cand celulele corpului nu sunt suficient de bine oxigenate. Cel mai comun tip de anemie este acela in in care organismul are un […]
Citește mai mult din acest articol

Lupul Dacic | 10/03/2015 la 14:38 | Categories: SANATATE-VINDECARE | URL: http://wp.me/p4uVBA-bo3

Comment Vezi toate comentariile Like
Unsubscribe to no longer receive posts from Lupul Dacic.
Change your email settings at Manage Subscriptions.
Trouble clicking? Copy and paste this URL into your browser:
https://lupuldacicblogg.wordpress.com/2015/03/10/scapa-de-anemie-cu-acest-remediu-natural-uimitor/
Thanks for flying with WordPress.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s